Lid worden?Inloggen
Wachtwoord vergeten?

Nieuws

Nieuwe Hoofdsponsor KLTV-Bert van Vulpen Makelaars BV

voorzitter

Op 5 december werd een 3-jarig sponsorcontract ondertekent tussen Bert van Vulpen Makelaars en KLTV. De Zaanse ondernemer zal vanaf 1 januari 2019 KLTV ondersteunen, waarbij de focus wordt gelegd op de jeugd. Er ligt enige historie binnen onze tennisvereniging van Bert. Zijn vader, Joop van Vulpen, was oprichter van de Krasse Knarren en als klein jongetje kwam Bert zelf regelmatig op onze club. Bert zelf vindt het dan ook erg leuk dat hij zich kon verbinden aan onze vereniging!

Het bestuur van KLTV is enorm blij met de verbintenis die we zijn aangegaan met Bert van Vulpen en hopen op een vruchtbare samenwerking naar de toekomst toe. Tijdens de Nieuwjaarsreceptie en de Algemene Ledenvergadering in maart 2019 zullen wij nader kennismaken met het kantoor Bert van Vulpen en de ondernemer zelf. Vanaf januari 2019 treft u de verschillende uitingen van Bert van Vulpen aan op onze vereniging.

Sponsoren

Rue du saint
Foto van Wijk
Attack
First Lady
le credit sportif
Vonksports
Cafe atlantic
Willems

Realisatie: verenigingenweb